Lista produktów producenta: TAR DESIGN

Tar Design to uznana, polska marka projektująca industrialne i nowoczesne oświetlenie.

Tar Design znakomita polska marka, której początki sięgają lat 80-tych. Pierwsze lampy powstały w pracowni mieszczącej się w warszawskiej piwnicy. Topową serią lamp tej marki są kolorowe lampy Reflex, który były bardzo popularne na szarym, socjalistycznym rynku. Zainteresowały one nawet twórcą filmów Krzysztofa Kieślowskiego i Stanisława Barei. Dziś te lampy przeżywają drugą młodość. Proste, idealnie wpisujące się w industrialne klimaty stanowią łakomy kąsek dla projektantów i miłośników dobrego designu. Stale poszerzana oferta zaskakuje wyjątkowymi projektami, które doskonale wpiszą się w nowoczesne aranżacje wnętrz.


We wszystkich produktach tej marki widać pasję do projektowania. Proste materiały i nie przesadzone formy powstają przy współpracy z dostawcami w Polsce i Europie.


Duży nacisk marka TAR DESIGN kładzie na energooszczędność. W lampach stosuje się oszczędne źródła światła LED.


Połączenie tradycji z nowoczesnymi trendami powoduje,  że lampy TAR DESIGN są bardzo cenione na rynku oświetleniowym. Spokojni o jakość  dystrybutorzy oświetlenia oraz projektanci stawiają właśnie na produkty tej marki. Prostotę i dobrą jakość tego oświetlenia  docenią nawet najbardziej wybredni.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.