Lampki biurkowe - stołowe

Lampy biurkowe to doskonały pomocnik w pracy i nauce. Lampy te należy wybierać kierując się zarówno mocą źródła światła jak i designem. Dzięki dostępności tych lampek w różnych stylach spokojnie można wybrać formę idealną do naszego wnętrza.

W szerokiej ofercie lamp stołowych znajdziecie zarówno te z regulowanym ramieniem lub kloszem (np. lampa Reader, firmy Zuiver), jak i eleganckie lampy stołowe ze stałym, na sztywno umieszczonym abażurem. Dzięki wyborowi tych pierwszych skierujecie światło dokładnie tam gdzie potrzeba dzięki czemu idealnie przydadzą się na każdym biurku. Z kolei stylowe lampy stołowe ze szklaną, metalową lub drewnianą podstawą będą ciekawym dodatkiem w kąciku wypoczynkowym lub sypialni. Wprowadzą one ciepłą atmosferę do wnętrza i pomogą w wieczornym relaksie. Ciekawy przykład takiej lampy stołowej tutaj.

W tej kategorii lamp znajdziecie także designerskie oprawy wykonane chociażby z rurek hydraulicznych (przykład). Taka lampa stołowa będzie mocnym akcentem wnętrz loftowych i industrialnych.

Jest 122 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 122 elementów