Lampy industrialne

Industrialne oświetlenie to bardzo oryginalne lampy, które pojawiły się wraz z modą na wnętrza loftowe. Swoim designem tego typu oświetlenie nawiązuje do oświetlania wielkich hal fabrycznych, przemysłowych i magazynów.

Lampy industrialne - co w nich wyjątkowego?

Kiedyś lofty były koniecznością, dziś są prawdziwym hitem. Już nie tylko stare fabryki przerabia się na przestrzenne lofty, ale buduje się je od zera nawiązując do tych autentycznych. Takie wyjątkowe miejsca wymagają wyjątkowego oświetlenia. Dlatego tak wiele miejsca w naszej ofercie zajmują lampy industrialne zwane przez miłośników industrialnych klimatów „lampami z duszą”.  Znajdziecie tu zarówno lampy metalowe, jak i betonowe czy szklane. Wszystkie idealnie wpiszą się w nietypowe, surowe wnętrza. Staramy się w tym miejscu gromadzić wyjątkowe lampy industrialne najwyższej jakości 

Lampy industrialne stanowią jedną z najbardziej oryginalnych kategorii oświetlenia. Często zaskakują formą i wielkością. Z pewnością tym lampom nikt ujmie oryginalności i niebanalnych połączeń materiałów. Dobrane do odpowiedniego wnętrza z pewnością będą jego mocnym, a może nawet najmocniejszym akcentem.

Lampy industrialne to cała gama kolorów. Dominują oczywiście kolory uniwersalne takie jak biel, czerń czy szarość. Nie brakuje jednak modnych w danym sezonie kolorów. Uwagę przyciągają mosiężnie i miedziane lampy w stylu industrialnym. Fani mocnym czerwonych, żółtych itp odcieni także znajdą tu coś dla siebie.

W związku z popularnością stylu loftowego i przeniesieniem go nawet do niewielkich wnętrz lampy industrialne mają już nie tylko duże rozmiary. Nawet właściciele niewielkich wnętrz znajdą tu coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 157 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 157 elementów