Lista produktów producenta: Kare Design

Kare Design - o marce takiej jak ta, nie ma potrzeby wiele pisać. Kare Design umacnia się także na polskim rynku z każdym kolejno wypuszczonym produktem. W naszym sklepie kupisz wyjątkowe lampy Kare Design.

Kare Design to niemiecka firma, z ponad 30 letnim stażem tworzy z myślą o indywidualistach: meble, lampy i dekoracje. Ta marka to śmiałe projekty w kilkunastu stylach: od dworków, wnętrz klasycznych po nowoczesne apartamenty. Polityka tej firmy sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy bowiem w ofercie tej firmy  produkty „z pazurem” dla odważnych i bardziej zwykłe projekty dla kochających klasykę i tradycję.


Kare Design, to marka, która nie odpoczywa i kilka razy w roku zachwyca nowymi kolekcjami o ograniczonej liczbie produktów, które już nigdy nie zostaną powielone.


Firmę tworzy fantastyczny zespół ludzi na czele z Jürgenem Reiterem, który przez 200 dni w roku jeździ po świecie szukając inspiracji. Drugi z założycieli nasłuchuje potrzeb konsumentów zajmując się rozwojem firmy i marketingiem marki KARE DESIGN. Marketing w jego wykonaniu szokuje i polaryzuje ale nie pozwala zapomnieć o tej marce. Dlatego gadżetem firmowym nie jest długopis a prezerwatywa a event kończy nie przemówienie a męski striptiz.  Jak widać po rezultatach ich pracy, w postaci np. nowoczesnych lamp - taka strategia doskonale się sprawdza. 


Kolekcje lamp tej niemieckiej „Królowej Designu” to odzwierciedlenie pasji właścicieli i założycieli  marki. Szeroka oferta produktów, ciągle rozbudowywana, różnorodne wzornictwo i polaryzujący wizerunek powodują, że o tych lampach piszą w najlepszych czasopismach branżowych. Aż trudno uwierzyć, że to producent rodem z Niemiec, które słyną z jakości, stonowanego stylu ale mniej z polotu, którego produktom Kare nie brakuje.


Projektanci lamp KARE DESIGN pokazują, że potrafią tworzyć z powagą, nowoczesnym polotem ale także i na wesoło. Takim przykładem są wesołe, kolorowe lampy ze zwierzakami do pokoi dziecięcych czy lampa SL Cinque Colore –stanowiąca plątaninę ramion i kolorowych kloszy.


Lampy KARE DESIGN to mix stylów, form i materiałów, a wszystkie charakterystyczne i świetne gatunkowo. 


Oświetlenie KARE DESIGN to oświetlenie dla lubiących zarówno szokować jak i kochających proste formy. Dla lubiących stonowane kolory jak i mocne kolorowe tonacje. Wreszcie dla lubiących piękny styl, niesamowite wykończenie oraz przystępne ceny.


Lampy projektu KARE DESIGN jeszcze nie raz nas zaskoczą, rozweselą lub zaszokują. Zostaje nam cierpliwie czekać na kolejne nowości tej elektryzującej, niemieckiej marki. 


Na koniec warto dodać, że lampy Kare Design kupisz w naszym sklepie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.