Lista produktów producenta: Dutchbone

Marka Dutchbone to oświetlenie, meble i dodatki, które zachwycają oryginalnym designem. Wszystko to zasługa podejścia twórców marki do designu. Produkty tej holenderskiej marki powstają bowiem jako efekt podróży po całym świecie  i kompilacja estetycznych doświadczeń. Pragniemy zwrócić uwagę szczególnie na lampy Dutchbone.

Dutchbone to holenderska marka, która projektuje i produkuje oryginalne meble, lampy i różnego rodzaju artefakty do wnętrz. Unikatowy design oferowanych produktów to efekt inspiracji stylami z różnych miejsc świata. Dzięki podróżom po rozmaitych zakątkach globu projektanci marki przywożą "głowy pełne inspiracji". Tak powstają kolejne produkty tej marki.Inspirowane kulturami i historiami ludzi produkty stanowią doskonałe połączenie ręcznego rzemiosła i industrialnego stylu. Dlatego często oferowane modele zaskakują formą oraz wykończeniem.


Marka Ducthbone to oferta dla wszystkich pasjonatów unikalnych i nietuzinkowych propozycji do wnętrz. W ofercie tej marki każdy nawet najbardziej wybredny amator dobrego designu znajdzie coś dla siebie i połechce swój gust.


Jeśli więc szukasz inspiracji na stylowe wnętrze  o niecodziennym charakterze nie musisz szukać owych wyszukanych inspiracji tak daleko jak projektanci Dutchbone. Masz je na tacy. Wystarczy zapoznać się z ofertą tej marki, aby znaleźć oświetlenie, meble i dodatki, które Cię urzekną. Warto również nadmienić, że lampy Dutchbone to także wysoka jakość, która powoduje, że jeśli zdecydujesz się na ich zakup, nie wydasz pieniędzy na byle co, a na dobrze wykonaną rzecz z duszą.


Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami marki Dutchbone.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów