Lista produktów producenta: GIE EL

GieEl to współczesna polska marka tworząca przedmioty codziennego użytku w niebanalnych formach. My polecamy przyjrzeć się zwłaszcza ich lampą, które charakteryzują się pięknym designem i nieprzeciętną urodą.

GIE EL to nowoczesna polska marka, która pojawiła się na rynku w 2012 roku. Kierunek jaki obrała to tworzenie mebli, oświetlenia i dodatków wyposażenia wnętrz.


Projektanci marki GIEL EL tworzą przedmioty codziennego użytku w niebanalnych formach, kładą nacisk na oryginalną prostotę i ponadczasowość. Marka udawania że nowoczesne trendy i tradycyjne rzemiosło to idealnie współpracująca para. Produkty marki GIE EL to produkty inspirowanie naturą i światłem, wykonane w 100% przez najlepszych polskich rzemieślników. Wykonane są zawsze z najwyższej jakości materiałów. GIEL EL ceni naturę i dlatego często wykorzystuje materiały z odzysku. Większość ich wyrobów wykonana jest ręcznie przez co są to dodatki wnętrza jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.


Lampy GIE EL to designerskie perełki: zaczynając od tych wykonanych z drewna, poprzez lampy z formowanego szkła, lampy eko z papieru, a skończywszy na niezwykle wyjątkowych lampach z rur miedzianych.


Poza oświetleniem marka proponuje meble w stylu skandynawskim takie jak: taborety, stoliki, skrzynie, pufy, krzesła itp.


Ofertę GieEl zamyka szeroka oferta dodatków do wnętrz.


A to wszystko w 100% polskie, w 100% jakościowe i w 100% dla Ciebie. GIEL EL - Genius Loci – dobry, opiekuńczy duch wnętrza.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 86 elementów