//Żółta lampa – słoneczny dodatek wnętrza!
Energetyczna żółta lampa

Żółta lampa – słoneczny dodatek wnętrza!

Żółta lampa – wspomnienie wakacji we wnętrzu!

Odpowiednie oświetlenie we wnętrzu to bardzo ważny element wyposażenia wnętrza. To od niego zależy czy odpoczniemy w takim wnętrzu i podkreślimy jego zalety. Projektanci oświetlenia prześcigają się w pomysłach, jak połączyć funkcjonalność oświetlenia z oryginalnym designem. Czasem wystarczy ciekawy i oryginalny kolor by wnętrze nabrało wyrazu. Żółta lampa to doskonały sposób na ożywienie wnętrza.

Żółta lampa jako pomysł na złamanie nudnego, stonowanego wnętrza?

Żółty to bardzo pozytywny kolor, który wprowadza do każdego wnętrza ciepło i pozytywną energię. Ten kolor nieodłącznie kojarzy nam się ze słońcem, latem i wakacjami. Dlatego wybór lampy w tym kolorze jest odważny ale jednocześnie gwarantuje ożywienie wnętrza i pozytywną energię. Jeśli więc lubisz dodatki w tym kolorze to warto przemyśleć zakup żółtej lampy do swojego wnętrza. Na pewno nie pożałujesz. Lampa w tym kolorze pięknie współgra z betonem i szarością. Sprawdza się w każdym stylu nawet w surowym wnętrzu przemysłowym.

Żółta lampa i jej rodzaje

Żółte lampy dostępne na rynku wykonane są z najróżniejszych materiałów: metalu, szkła, plastiku. Nie sposób wymienić wszystkich materiałów ale wybór jest naprawdę bardzo duży.

Żółta lampa wisząca nie tylko oświetli bardzo dużą powierzchnię ale także będzie mocnym akcentem wystroju wnętrza. Żółta wisząca lampa nada wnętrzu oryginalności i pozytywnej energii.

Mocno żółta lamp

Żółta lampa w industrialnym stylu

Z kolei żółta lampa biurkowa ożywi miejsce pracy i nauki. Ta lampa idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym oraz młodzieżowym.

Żólta lampa biurkowa

Ciekawym dodatkiem wnętrz są także żółte lampy podłogowe (przykład tutaj) ustawione w kąciku w relaksu.

Żółta lampa

Oryginalna żółta lampa podłogowa

Wysokie loftowe wnętrza także lubią mocne akcenty kolorystyczne. Prosta przemysłowa lampa w kolorze żółtym świetnie wpisze się w surową estetykę wnętrza loftowego. Poniżej kilka naszych przemysłowych propozycji w kolorze żółtym.

Loftowa, żółta lampa

Industrialna żółta lampa

Jeśli więc chcesz wprowadzić do wnętrza pozytywną energię i powiew wakacji postaw na żółtą lampę! Sam zdecyduj czy to będzie lampa wisząca, stołowa czy podłogowa.

Więcej pozytywnych, żółtych lamp znajdziecie na stronie CREOGIC.PL