//Lampy nowoczesne

Lampy nowoczesne

Lampy nowoczesne czyli jakie? Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz stawiają na kilka źródeł światła. Nowoczesne oświetlenie to połączenie kilku rodzai lamp w tym lampy wiszącej, kinkietów, lamp podłogowych i stołowych. Takie oświetlenie pozwala na regulację natężenia światła i jednocześnie pozwala na oświetlenie tej części wnętrza, którą akurat potrzebujemy. Poniżej prezentujemy nowoczesne rozwiązania oświetlenia wnętrz.

Lampy nowoczesne – współczesne oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie wiszące

Nowoczesna aranżacja wnętrza to często umieszczenie lampy wiszącej w dowolnym punkcie sufitu – niekoniecznie w jego centralnej części.

Lampy nowoczesne

Może to być na przykład miejsce pod którym znajduje się stolik kawowy lub w części jadalnianej. Taka kompozycja oświetlenia jest naprawdę funkcjonalna.

Nowoczesne aranżacje to często kilka lamp wiszących zawieszonych w różnych miejscach.

Nowoczesne lampy do stylowych wnętrz

Nowoczesne lampy stojące

Tu do wyboru mamy całą masę lamp stołowych i podłogowych. Lampę podłogową najczęściej ustawia się koło fotela, w którym czytamy.

nowoczesne oświetlenie - lampa LW14

Można także wykorzystać lampę na długim wysięgniku, która ustawiona za kanapą oświetli nawet odległe miejsca. To bardzo modne i nowoczesne rozwiązanie. Stanowi nie tylko dodatkowe źródło światła ale ciekawie się prezentuje.

Lampy nowoczesne firmy It's About Romi

Nowoczesna lampa na długim wysięgniku

Designerska lampa podłogowa to nie tylko dodatkowe źródło światła ale także ciekawy element nowoczesnej aranżacji.

Nowoczesne lampy ścienne

Dobrym uzupełnieniem oświetlenia centralnego są także kinkiety. Idealnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, nie tylko ze względu na oszczędność miejsca ale również, ze względu na fakt, że potrafią optycznie powiększyć wnętrze.

Nowoczesne oświetlenie ścienne z betonu

Nowoczesne lampy to nie tylko oryginalny design ale także, a może przede wszystkim funkcjonalność. Nowoczesne aranżacje oświetleniowe projektowane są tak, aby oświetlić daną strefę, dlatego się mówi, że nowoczesne oświetlenie jest energooszczędne. Wybierając lampy kierujmy się designem oraz funkcjonalnością lamp. Tylko wtedy stworzymy oryginalne i nowoczesne wnętrze. Pamiętajmy także, aby całość aranżacji była spójna i harmonijna. To zapewni jej niepowtarzalny styl.

Szeroką ofertę nowoczesnych lamp wiszących, stołowych, podłogowych oraz ściennych znajdziecie w miejscu gdzie liczy się oryginalność i funkcjonalność – CREOGIC.PL