//Lampy HK Living
Marka wnętrzarska HK LIVING

Lampy HK Living

Lampy HK Living to nowoczesny design i prostota. Marka HK Living projektuje charakterystyczne meble, lampy i dodatki. Wszystko to w nowoczesnym stylu skandynawskim opartym na prostocie. Lampy HK Living tworzone są z różnych materiałów ale zawsze w najwyższej jakości. Dlaczego te proste lampy, inspirują miłośników dobrego stylu na całym świecie.

HK Living – trochę o marce

 

Lampy HK Living

 

HK Living to marka, która choć działa dopiero od 2009 roku to jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek holenderskich. Produkty tej marki to szeroki wybór industrialnych lamp, solidnych stołów, wygodnych foteli, krzeseł, poduszek itp. Wszystkie te produkty łączy prostota, minimalizm i najwyższa jakość.

Wiklinowe lampy HK Living

Z tych produktów zbudujesz wnętrze, które „mówi”, a bywalcy tego wnętrza nie będą mieć wątpliwości, że to Twój dom a nie jedynie miejsce w którym przebywasz.

Lampy HK Living

 

Lampy wiszące HK Living

Oryginalne kolekcje lamp tej marki charakteryzuje: nowoczesny i stylowy design nienachalny w formie, wyjątkowa prostota oraz funkcjonalność.

Lampy HK Living są solidne i posiadają industrialny pazur. Często inspirowane są naturą.

Industrialne formy oświetleniowe stworzone są z myślą o loftach, biurach i restauracjach.

Dlaczego warto postawić na lampy HK Living?

Industrialne lampy HK Living

 

Może są ludzie dla których lampa jest po prostu lampą. Są jednak ludzie, którzy nie lubią psuć wnętrza kompletnie nie pasującymi dodatkami. Nie wyznają także zasady, że „im więcej tym lepiej”. Patrząc na swoje wnętrze trzeba mieć z tego przyjemność. Lampy holenderskiej marki to wysoka estetyka i industrialny pazur. Takie lampy to prawdziwa kwintesencja designu w dobrym stylu.

Młodzi i zdolni projektanci holenderskiej marki tworzą lampy wyjątkowe w swej prostocie i solidne. Często w swych projektantach sięgają po zawsze modne materiały jak metal, szkło i naturalne tkaniny. Jednak przede wszystkim stawiają na jakość i oryginalność swoich projektantów, a kolejne kolekcje tej marki inspirują i przyciągają.

Z tych właśnie powodów jeśli jesteś miłośnikiem skromnych acz niezawodnych i niepowtarzalnych aranżacji zapoznaj się z ofertą lamp HK Living.

Lampy tej marki znajdziesz tutaj.