//Lampy wiszące Dutchbone

Lampy wiszące Dutchbone

Lampy wiszące Dutchbone to coś więcej niż tylko źródła światła. Lampy wiszące zawsze przyciągają wzrok i zwracają uwagę. Choćby z tego powodu tak ważny jest wybór lamp wiszących. Faktem jest, że obecnie istnieje tendencja do rozpraszania źródeł światła. Jednak pomimo tego klasyczne lampy wiszące i sufitowe są nadal najbardziej efektownym sposobem oświetlenia wnętrz. Duża różnorodność form dostępnych na rynku pozwala na wybór naprawdę oryginalnych lamp wiszących do naszego wnętrza.

Dzisiaj przygotowaliśmy krótki przegląd lamp wiszących oryginalnej marki Dutchbone.

Dutchbone – kilka słów o marce

lampy wiszące Dutchbone

Projektanci marki Dutchbone tworzą oryginalne kolekcje mebli, lamp i dodatków do wnętrz. Inspiracji do tworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych produktów szukają w różnych regionach świata. Właśnie z tego powodu ich kolekcje są mieszanką rzemiosła, przemysłu, kolorów ziemi i wysokiej jakości. W produktach tej marki widać nie tylko niepowtarzalny styl, ale także pasję tworzenia. Projekty marki Dutchbone wykonane są w dużej mierze ręcznie i dlatego są one tak unikatowe. Jeśli ktoś szuka oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów do swojego wnętrza z całą pewnością znajdzie w ofercie tej marki coś dla siebie.

Lampy wiszące Dutchbone

Oryginalne lampy wiszące DUTCHBONE

Lampy wiszące Dutchbone to formy oświetleniowe przykuwające wzrok mistrzowskim wykonaniem i urodą detalu. Prezentujemy topowe lampy wiszące marki Dutchbone.

Lampy wiszące COCO

Lampy wiszące Dutchbone - seria COCO

Lampy wiszące COCO  to trzy kolory: kość słoniowa, czerń oraz miedź.  Czarna lampa COCO jest elegancka, jej siostra w kolorze kości słoniowej subtelna a miedziana trochę antyczna i niezwykle modna w tym sezonie.

Trzy lampy, które wiele łączy a jednak każda jest nie powtarzalna i wnosząca inny klimat do wnętrza.

Lampy wiszące CRADLE

lampy wiszące Dutchbone - lampy CRADLE

Betonowe klosze w kształcie butelki i karafki wykończone drewnem stanowią bardzo oryginalny dodatek wnętrza. Jak wam się podoba taki oryginalny duet :)?

Lampy wiszące COOPER

Unikalne lampy wiszące DUTCHBONE - seria COOPER

To seria lamp wykonanych  z setek małych, miedzianych łusek, przebarwionych w wysokiej temperaturze. Lampy  te nie tylko mają oryginalny kształt i są unikatowo wykończone, ale dają piękny efekt świetlny i nadają wnętrzu wyjątkowo oryginalnego charakteru.

Lampy wiszące WOOD TOP

mosiezna-lampa-wiszaca-wood-top-dutchbone

Lampy wiszące WOOD TOP

Nietuzinkowe połączenie metalu i drewna. Te niebanalny lampy pasują zarówno do surowego przemysłowego stylu jak i ciepłego i przytulnego wnętrza.

Lampy wiszące BRASS

LAMPY WISZĄCE DUTCHBONE - LAMPY BRASS

Seria lamp Brass marki Duthbone to kwintesencja aktualnych trendów w designie.

Lampy wiszące BOND

Lampy wiszące DUTHBONE - seria BOND

Lampy wiszące BOND to lampy, których klosz jest wykonany z płatów fornirów, które tworzą oryginalny wzór na lampie a światło świetlówki delikatnie przebija przez klosz.

Lampa wisząca KUBU

Drewniane lampy wiszące Dutchbone - lampa KUBU

Ta lampa wisząca stanowi dowód na to, że naturalne materiały wykończeniowe pozwalają stworzyć wyjątkowe oświetlenie. Z całą pewnością naturą można wymalować oryginalność:)

Więcej lamp holenderskiej marki Dutchbone znajdziecie TUTAJ.