//It’s About RoMi – nowe lampy podłogowe
It's About RoMi - lampy podłogowe

It’s About RoMi – nowe lampy podłogowe

It’s About RoMi to holenderska marka oświetleniowa, która powstała w Amsterdamie w roku 1993 roku. Ta holenderska marka projektuje i produkuje nowoczesne oświetlenie o prostym designie. W tym sezonie marka wypuściła ciekawą kolekcję GOOD&MOJO. W tej najnowszej kolekcji wzrok przyciąga przede wszystkim nowoczesne i oryginalne oświetlenie podłogowe.

It’s About RoMi

Produkty tej marki to proste lampy, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dbałością o najmniejsze detale wykończenia. Designerzy tej marki sięgają po najróżniejsze materiały przy tworzeniu kolejnych kolekcji. Tymi materiałami często zaskakują. Takim przykładem nietuzinkowych lamp It’s About RoMi jest seria lamp Stockholm wykonanych z biodegradowalnych materiałów.

It's About RoMi

Jednak największym atutem tej marki jest elastyczność w doborze kolorów i wielkości abażurów. Każdy klient wybiera z szerokiej palety kolor abażura. Ponadto ma także możliwość wyboru wielkości abażura i bardzo często także koloru stelaża.

It's About RoMi

It's About RoMi

Wszystkie produkty tej marki charakteryzuje doskonała jakość, stylowy design i dbałość o każdy detal.

It's About RoMi

It’s About RoMi – nowe lampy podłogowe

Nowo kolekcja marki It’s About RoMi – GOOD&MOJO to oryginalne oświetlenie wykonane z ciekawych materiałów.

It's About RoMi

It's About RoMi

Uwagę przyciągają nowe lampy podłogowe. Widać w nich nawiązanie do poprzednich kolekcji .

It's About RoMi

It's About RoMi

Nie mniej jednak, dzięki ciekawym materiałom nowe lampy podłogowe są inne od poprzednich lamp tej marki. Choć proste w formie są bardzo oryginalne.

W kolekcji pojawia się modny i w dalszym ciągu popularny trójnóg – lampa na trzech nogach Annapura. Lampa swoim kształtem przypomina lampę Montreal z wcześniejszej kolekcji It’s About RoMi.

It's About RoMi

Lampa posiada bambusową podstawę na trzech nogach i lniany abażur. Ta lampa z pewnością będzie oryginalnym dodatkiem nowoczesnego wnętrza.

W kolekcji GOOD&MOJO zwraca także uwagę lampa podłogowa Kilimianjaro. W tej lampie widzimy nawiązanie do kolekcji lamp LIMA. Jednak bambusowa, oryginalna podstawa nadaje zupełnie innego wyrazu wnętrzu niż lampa podłogowa LIMA.

It's About RoMi

Ostatnią lampą podłogową z drewnianą podstawą z tej kolekcji jest lampa podłogowa EVEREST. Naszym, skromnym zdaniem jest ona szczytem dobrego stylu (być może stąd jej nazwa:) ? ).

It's About RoMi

Oryginalna kolekcja lamp podłogowych GOOD&MOJO marki It’s About RoMi to z całą pewnością kolejna kolekcja tej marki, która zdobędzie nie jedno serce konesera dobrego designu.