//Holenderskie lampy w nowoczesnym stylu
Holenderskie lampy

Holenderskie lampy w nowoczesnym stylu

Holenderskie lampy to proste oświetlenie, łączące funkcjonalność i oryginalność. Holenderskie oświetlenie to nie tylko źródło światła, ale także ozdoba wnętrza. Lampy nie muszą mieć wielu zdobień i dekoracji, aby nadały wnętrzu niesamowitego wyrazu i przyciągały wzrok. Doskonale o tym wiedzą właśnie holenderskie marki oświetleniowe. Te marki tworzą naprawdę niesamowite oświetlenie do nowoczesnych wnętrz.

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy charakteryzują się prostą formą, ale zamkniętą w oryginalnym kształcie. Wykonywane są z przeróżnych materiałów choć dominują tu formy metalowe. Jeśli chodzi o kolory to przeważają stonowane kolory oraz chrom. My dziś skupimy się na wyjątkowym, nowoczesnym oświetleniu holenderskich marek oświetleniowych: It’s About RoMi, Zuiver czy HK Living. Każda z tych marek tworzy oświetlenie niepowtarzalne i charakterystyczne tylko dla siebie. To co łączy wszystkie te marki to:

  • nietuzinkowość
  • nowoczesność
  • prostota
  • holenderska dbałość o szczegóły
  • wysoka jakość wykończenia

Nowoczesne lampy It’s About RoMi

Marka It’s About RoMi tworzy proste i oryginalne oświetlenie wykonywane z przeróżnych materiałów. Dużą zaletą tej marki jest elastyczność jeśli chodzi o kolorystykę. Lampy abażurowe dostępne są w kilkunastu kolorach do wyboru. Stelaże i części metalowe zwykle też dostępne są w przynajmniej trzech kolorach. To klient decyduje o ostatecznym wyglądzie zakupionej lampy.

Holenderskie lampy

 

Holenderskie lampy
Lampa Malaga

Holenderskie lampy

Nowoczesne lampy ZUIVER

Zuiver tworzy oryginalne kolekcje w nowoczesnym stylu. To co odróżnia tę markę od pozostałych holenderskich marek oświetleniowych to lekkie podejście do wzornictwa. Hasło przewodnie tej marki – Fun stuff for your home – mówi samo za siebie.

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Nowoczesne lampy HK LIVING

Oświetlenie HK Living to nowoczesny design w przemysłowym stylu. Lampy tej marki są proste i nienachalne w formie. Lampy HK LIVING to solidne formy oświetleniowe wykonywane z metalu i szkła.

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy