//Holenderskie lampy – urządź wnętrze z holenderskimi markami
Holenderskie lampy

Holenderskie lampy – urządź wnętrze z holenderskimi markami

Holenderskie lampy to prostota połączona z najwyższą jakością i kreatywnością projektantów. Miłośnicy holenderskiego designu z pewnością doskonale znają marki: HK Living, Zuiver czy It’s About RoMi. Dziś pokażemy Wam jak genialne wnętrza można stworzyć z holenderskimi lampami i co to holenderska precyzja.

Holenderskie lampy – trzy marki jeden mianownik

Holenderskie lampy swoją nietuzinkowość zawdzięczają kreatywności swoich projektantów. Lampy te – w dominującej części – są proste, pozbawione zbędnych zdobień i dlatego idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje. To co je łączy to dbałość o szczegóły i detale. Każda śrubka, mocowanie są tu ważne.

Holenderskie lampyHolenderskie lampyHolenderskie lampy

Ta wysoka jakość wykończenia powoduje, że lampy holenderskiej produkcji cieszą się coraz większą popularnością. Dla każdego klienta w dobie „chińszczyzny” jakość produktu staje się jednym z wyznaczników zakupu.

Trzy holenderskie marki oświetleniowe skradły nasze serca: HK Living, It’s About RoMi i Zuiver. Zobaczcie sami jak prostota może przyciągać i inspirować.

Holenderskie lampy – HK LIVING

Marka HK Living projektuje proste formy lamp przy użyciu nietuzinkowych materiałów. Uniwersalność tych lamp marka uzyskuje dzięki prostocie swoich projektów. Słynne industrialne serie lamp wiszących są wizytówką tej marki. Nie sposób nie wspomnieć tu o lampach Factory, Workshop czy Warehouse. Po te lampy sięgają najlepsi projektanci. Dlaczego? Zobaczcie sami aranżacje z tymi lampami.

Holenderskie lampy

holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Holenderski lampy

Holenderskie lampy – ZUIVER

Każda kolejna kolekcja tej marki jest inna a jednak utrzymana w tym samym stylu. Zuiver to marka, która lubi bawić się designem i ma lekkie podejście do wzornictwa. Dzięki różnorodności i bogatej ofercie marki ZUIVER każdy znajdzie coś dla siebie.

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Holenderskie lampy – It’s About RoMi

Ta marka oferuje nowoczesne lampy w minimalistycznym stylu. Ponad 4000 produktów pozwala na dobranie lampy idealnej do swojego wnętrza. Duża zaletą tej marki są lampy oferowane z abażurami w kolorze wybranym przez klienta z bogatej palety kolorów. Modele lamp podłogowych dodatkowo wykończone są w trzech wersjach: niklowane, białe czarne. Z tą marką sam zaprojektujesz swoje idealne wnętrze.

Holenderskie lampy

holenderskie lampy

Holenderskie lampy

Trzy, różne marki, każda konsekwentnie podążająca w wybranym przez siebie kierunku, tworząca produkty charakterystyczne dla siebie i jeden wspólny mianownik prostota i jakość. Holenderska precyzja i dbałość o detale powoduje, że holenderskie lampy są jednymi z najlepszych na całym świecie. A Wam jak się podoba holenderski design? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tych trzech marek – CREOGIC.PL