//HK Living – nowości w ofercie
HK Living

HK Living – nowości w ofercie

HK Living to jedna z tych marek, w której zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że kochamy prostotę. Po drugie i najważniejsze, to dlatego, że jest to jedna z nielicznych marek konsekwentnie podążająca w wybranym przez siebie kierunku. Co nowego znajdziemy w ofercie HK Living? Dużo naturalności, rękodzieł no i kropla industrialnego klimatu.

HK Living – co to za marka

Dla tych co nie znają HK Living należy się krótkie info o tej marce. Ta holenderska marka jest nie tylko naszą ulubioną marką, o czym możecie się przekonać czytając o niej w wielu magazynach wnętrzarskich.

HK Living swoją przygodę zaczęła dopiero w 2009 roku, a obecnie jest jedną z najbardziej rozponawalnych marek holenderskich. Słynie głównie z industrialnego oświetlenia. Topowe produkty oświetleniowe tej marki to seria lamp Factory, Warehouse czy Workshop.

HK Living - lampy Factory

HK Living - lampy WAREHOUSE

HK Living - lampy Workshop

W ofercie tej marki znajdziecie także drewniane meble drewniane, tekstylia, dywany, dodatki i akcesoriów do kuchni.

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

Wszystkie te produkty definiują holenderski design, który najprościej można opisać jako połączenie jakości, estetyki wykończenia i niepowtarzalnego wyglądu.

W kolejnych kolekcjach marki HK Living nie widać ślepego pędu za trendami. Nie oznacza to oczywiście, że marka ignoruje współczesne trendy. Jednak kolejne kolekcje to interpretacja tych trendów po swojemu. To właśnie czyni tę markę wyjątkową.

HK Living – nowości

Nowa kolekcja HK Living to znów różnorodność. W magazynie Elle określono – zresztą bardzo słusznie – nową kolekcję tej marki jako podróż po odległych stylistycznie krainach. Wspólnym mianownikiem całej kolekcji są stonowane, naturalne kolory. Zresztą zobaczcie sami. Poniżej oryginalne lampy, piękne ceramiczne wazony i naczynia oraz nostalgiczne plakaty.

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

HK Living

Nowa kolekcja holenderskiej marki to kolejny dowód na to, jak otwarta jest ona nie tylko na to co modne, ale również na to co nietuzinkowe i jeszcze nie do końca odkryte. Nikt chyba nie może zarzucić projektantom marki braku kreatywności czy szablonowość. Jeśli ta marka czymś nudzi to jakością swoich produktów, estetyką wykończenia i oryginalnością. Według naszego skromnego zdania to jedna z najlepszych marek na rynku wnętrzarskim. Oby więcej takich marek!