//Marka Zuiver – różnorodność w przystępnej cenie
Marka Zuiver

Marka Zuiver – różnorodność w przystępnej cenie

Marka Zuiver jest znana chyba każdemu, kto jest na bieżąco z trendami w aranżacji wnętrz. Ta marka od lat lat uwodzi prostotą i różnorodnością swoich produktów – mebli, lamp i dodatków. Holenderski design zyskuje coraz większe grono fanów. Dutchbone, It’s About RoMi, HK Living oraz Zuiver to holenderskie marki, które zdobywają serca Europejczyków. Dziś przyjrzymy się marce, której dewizą jest przystępna cena i różnorodność kolekcji. Co takie mają w sobie produkty Zuiver?

Marka Zuiver – przepis na sukces

Marka Zuiver z roku na rok coraz bardziej zaskakuje pomysłami, nowymi produktami i nienaganną jakością. Projektanci tej marki nie boją się kolorów i odważnych połączeń.

Marka Zuiver

Nie oznacza to oczywiście, że brakuje w ofercie tej marki produktów stonowanych i uniwersalnych.

Marka Zuiver

Różnorodność produktów Zuiver pozwali każdemu tu znaleźć coś dla siebie.

Wszystko zaczęło się w roku 1998. Dziś prawie po 20 latach produkty Zuiver są rozpoznawalne na całym świecie. Prostota, funkcjonalność i nowoczesność mebli, lamp i dodatków tej marki spowodowały, że szybko wkroczyły one na nowocześnie urządzone salony. Zaprojektowane przez najlepszych projektantów, zgodnie z obecnymi trendami i solidnie wykończone produkty w przestępnej cenie musiały podbić serca koneserów dobrego designu.

Richard Halberstadt, jeden z czterech właścicieli Zuiver, który jest odpowiedzialny za produkcję i rozwój firmowych kolekcji ciągle poszukuje nowych rozwiązań i pomysłów. Nie stara się na siłę być wierny jednemu stylowi. Ciągle szuka zaskakujących połączeń. Sam jest fanem eklektyzmu co często widać także w kolejnych kolekcjach Zuiver. Na pytanie o sukces swojej marki odpowiada, że nie zna drugiej marki, której kolekcje byłyby tak zróżnicowane. Produkty tej marki muszą być stylowe, ale mogą także bawić i inspirować do szalonych aranżacji. Wszystkie produkty Zuiver muszą mieć także przyzwoitą cenę. Poniżej kilka aranżacji z marką Zuiver.

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Marka Zuiver

Jeśli podoba Wam się podejście marki Zuiver do designu, kochacie prostotę, odważne połączenia, a od produktów oczekujecie jakości to zapraszamy do naszego sklepu z oświetleniem, gdzie można zobaczyć całą kolekcję oświetlenia tej marki.