//GIE EL – polska marka inna niż wszystkie
GIE EL

GIE EL – polska marka inna niż wszystkie

GIE EL to polska marka oferująca oświetlenie, meble i dodatki wnętrz, które zaskakują śmiałym podejściem do designu. Markę stworzona została przez Marię i Jacka Rypuła, małżeństwo polskich architektów. Inspiracje czerpią z natury, otaczającego świata i codziennych rzeczy. Ta polska marka pomysłowością i jakością nie ustępują światowym markom. Naszym skromnym zdaniem to prawdziwa perła w polskim świecie wnętrzarskim. Dziś pokażemy Wam skąd ta nasza fascynacja.

GIE EL – Created in Poland

GIE EL to marka, nie do końca jeszcze odkryta, a jednak projekty tej marki raz widzianie zapadają w pamięć. Wszystko nabrało rozpędu dzięki nagrodom Diament Meblarstwa 2012 w kategoriach Przestrzeń Sypialniana oraz „Diament Design” za projekt Organique.

Gie El

Gie El

Gie El

Najkrócej mówiąc ta marka to połączenie nowatorskiego spojrzenia młodych architektów na design z mistrzowskim wykonaniem rzemieślników. To połączenie gwarantuje oryginalne, śmiałe projekty i unikalną jakość. Pasja tworzenia widoczna jest w każdym projekcie. Widać tu inspiracje naturą i przedmiotami życia codziennego. Zwykłe rury hydrauliczne stały się inspiracją do ciekawej serii lamp i mebli. Prosto i jednocześnie bardzo nieszablonowo.

Gie El

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

Ta seria idealnie wpisuje się w nowoczesne, industrialne klimaty. Takie projekty pokazują piękno przedmiotów codziennego użytku.

W kolejnych projektach tej marki widać otwarcie na współczesne trendy i wyjątkową ich interpretację.

Modna obecnie geometria znalazła swoje miejsce w nowej kolekcji marki GIE EL.

GIE EL

GIE EL

GIE EL

My w marce GIE EL znaleźliśmy wszystko czego oczekujemy od marek oświetleniowych: nowoczesne spojrzenie na design, najwyższą jakość i podążanie za współczesnymi trendami.

Sami zobaczcie jak wyjątkowe produkty tworzy ta nowa, polska marka.

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

 GIE EL

Wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z jakością wykonania sprawiają, że wierzymy, że o tej marce będzie jeszcze głośno nie tylko w Polsce, ale także na świecie. To co odróżnia tę markę od wielu innych marek dostępnych na rynku polskim to fakt, że nie widać tu przede wszystkim masowej produkcji, a unikalne spojrzenie na design odmienia polski świat wnętrzarski.

Jeśli ta marka Cię zainspirowała to zapraszamy tutaj. W tym miejscu znajdziesz wyjątkowe oświetlenie GIE EL.