//Styl minimalistyczny we wnętrzach czyli mniej znaczy więcej

Styl minimalistyczny we wnętrzach czyli mniej znaczy więcej

Styl minimalistyczny we wnętrzach to przede wszystkich prostota i przestronność. Brak zbędnych dodatków i ozdób powoduje, że wnętrze wygląda na uporządkowane i bardzo stylowe. Ten styl doceniają zatem nie tylko miłośnicy porządków, ale także dobrego stylu. Dlaczego ten styl jest tak popularny? Czy rację mają Ci, którzy mówią, że jest on bez wyrazu i mało przytulny czy ci, którzy uważają, że jest on stylowy i elegancki? A może jedni i drudzy?

Styl minimalistyczny we wnętrzach

Styl minimalistyczny jest nie tylko elegancki, ale także bardzo funkcjonalny. Eliminacja zbędnych dekoracji powoduje, że zyskujemy przestrzeń. Minimalistyczne wnętrza lubią proste meble i dodatki.

STYL MINIMALISTYCZNY WE WNĘTRZACH

STYL MINIMALISTYCZNY WE WNĘTRZACH

STYL MINIMALISTYCZNY WE WNĘTRZACH

W takich wnętrzach łatwo odpocząć, nie ma dużo do sprzątania a dzięki przestronności dom wygląda na otwarty wywierając wrażenie gościnności.

W minimalistycznych aranżacjach brak miejsca na skupywanie dodatków i niepotrzebnych przedmiotów, które zagracą wnętrze.

Oświetlenie minimalistycznego wnętrza

Lampy w tym stylu muszą być funkcjonalne oraz proste w formie. Oświetlenie stanowi bowiem element aranżacji, który tworzy styl pomieszczenia. Idealnie się sprawdzą tu lampy subtelne w formie i kolorze. Fanom stylu minimalistycznego polecamy oświetlenie marki Zuiver. Poniżej kilka aranżacji minimalistycznych z lampami tej marki.

Styl minimalistyczny we wnętrzach

Styl minimalistyczny we wnętrzach

Styl minimalistyczny

Styl minimalistyczny

styl minimalistyczny we wnętrzach

Jeśli lampy ZUIVER przypadły Ci do gustu to znajdziecie je na stronie CREOGIC.PL