//Lampy ZUIVER – kilka nowości
Lampy Zuiver

Lampy ZUIVER – kilka nowości

Lampy Zuiver to proste, ale przyciągające wzrok projekty, które wykonywane są z holenderską precyzją. Marka od lat zachwyca prostotą i nietuzinkowym podejściem do designu. W dzisiejszym wpisie prezentujemy kilka, naprawdę udanych nowości z oferty ZUIVER.

Zuiver – troszkę o marce

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o tej marce to trochę ją tu przybliżymy. Marka Zuiver powstała w roku 1998 i od tego czasu dynamicznie się rozwija oferując oświetlenie, meble i dodatki do wnętrz. Sukces marki oparty jest umiejętnym łączeniu prostoty, dobrej ceny i różnych stylów.

Lampy Zuiver choć proste to przykuwają uwagę. Marka cały czas zaskakuje nietuzinkowymi projektami, które podążają za współczesnymi trendami. Prostota ubrana w różne formy, niezwykłe materiały i dobra cena to największe zalety tej holenderskiej marki.

Poniżej kilka aranżacji z produktami tej marki. Robią wrażenie, prawda?

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver – nowości 2016

Od niedawna w Polsce dostępne są nowe produkty tej marki. Poniżej kilka lamp, które idealnie wpisują się we współczesne trendy.

Zaczniemy od bardzo efektownej serii lamp G.T.A. Ta seria lamp obejmuje dwa kolory i dwa rozmiary. Ten projekt to bardzo umiejętna mieszanka stylu industrialnego ze stylem vintage. Takie projekty to bardzo modne oświetlenie, które idealnie wpisuje się w modne trendy. To oryginalne oświetlenie idealnie sprawdzi nad stołem.

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

W tym projekcie doskonale widać holenderską dbałość o detale. Każdy element, każda śrubka są starannie dobrane, tak aby tworzyło spójną całość.

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Kolejną nową lampą w ofercie tej marki jest lampa MESH. Miedziana oprawka „ubrana” w szary, siatkowy klosz. Ciekawe zestawienie kolorystyczne i bajeczny efekt świetlny. Ta lampa idealnie wpisuje się nowoczesne klimaty.

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Na końcu prezentujemy bardzo funkcjonalną serię lamp ściennych i stołowych FLEX. Bardzo stylowe połączenie metalu z drewnem powoduje, ze lampa wygląda naprawdę niebanalnie. Takie lampy idealnie sprawdzą się zarówno w industrialnym salonie jak i sypialni, gabinecie czy pokoju młodzieżowym. Oryginalność połączona z funkcjonalnością zawsze zachwyca i przyciąga uwagę.

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Lampy Zuiver

Więcej lamp tej niezwykłej holenderskiej marki  znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.