//Lampy o ponadczasowym designie!
TAR DESIGN

Lampy o ponadczasowym designie!

Lampy to bardzo ważny element całej aranżacji. Podejmując decyzję odnośnie oświetlenie wnętrza musisz przemyśleć moc lamp, miejsce montażu/ustawienia, ich styl, kolorystykę i formę. Dziś pokażemy Wam fenomen polskiej marki TAR DESIGN, której projekty oświetlenia z lat 80-tych stanowią modną alternatywę do wnętrz nowoczesnych, industrialnych czy loftowych.

Lampy o ponadczasowej formie

Tomasz Andrzej Rudkiewicz – założyciel marki TAR DESIGN – pracując ponad 30 lat temu nad oświetleniem, chciał stworzyć lampę klasyczną, która jednocześnie stanowiłaby propozycję do wnętrz nowoczesnych. Tak powstała seria lamp Reflex. Lampy te cechowała przede wszystkim prostota, która nie do końca była wówczas popularna. Mimo to te lampy stały się prawdziwą bombą na rynku polskim. Wykorzystano je nawet w scenografiach do filmów Krzysztofa Kieślowskiego i Stanisława Barei.

Dziś lampy Reflex są ponownie w produkcji i śmiało można powiedzieć, że cieszą się jeszcze większą popularnością. Kolekcja została uzupełniona o wersję Reflex XL z kloszem o średnicy 60, 80 i 100 cm. Poszerzono także kolorystykę idąc w odważne mocne kolory czy modne obecnie kolory miedzi i mosiądzu.

Prosta forma, szeroka gama kolorów i perfekcyjne wykończenie stwarzają projektantom zaskakująco dużo możliwości. A Wam jak się podoba ta ponadczasowa seria lamp?

Lampy Reflex

Lampy Reflex

Lampy Reflex

Lampy REFLEX

Lampy REFLEX

Lampy Reflex

Lampy Reflex

Lampy Reflex

Lampy Reflex

Lampy Reflex

Takiej prostocie mówimy zdecydowane TAK. Jeśli zainspirowała Cię tak seria lamp to zapraszamy tutaj. Znajdziecie tu nie tylko tą serią, ale całą ofertę tej ponadczasowej, polskiej marki.