//GIE EL – kreatywne projekty, które zachwycają!
GIE EL

GIE EL – kreatywne projekty, które zachwycają!

GIE EL to wyjątkowa marka ukierunkowana na tworzenie mebli, oświetlenia i dodatków do wyposażania wnętrz. Ta marka stworzona została przez parę polskich projektantów i tworzy wyjątkowe meble, oświetlenie i dodatki wnętrz. Kolejne projekty tej pary zaskakują, budzą zachwyt i inspirują. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji poznać produktów GIE EL to zapraszamy na dalszą część wpisu.

GIE EL

Polscy projektanci – Maria i Jacek Rypuła –  tworzą markę GIE EL. Ich współpraca z zespołem doświadczonych rzemieślników owocuje rok rocznie powstawaniem unikatowych produktów.

Wszystko zaczęło się od słynnego już łóżka Organique . Ten produkt pozwolił utalentowanej parze zdobyć kilka nagród i wyróżnień, w tym Diamentu Meblarstwa oraz nominacji do prestiżowego konkursu Top Design.

GIE EL

Połączenie pasji młodych i utalentowanych ludzi z doświadczonymi rzemieślnikami powoduje, że kolejne produkty tylko potwierdzają unikalność tej marki.

GIE EL

GIE EL

GIE EL

Przy tworzeniu kolejnych projektów małżeństwo czerpie inspiracje z otaczającego świata, natury i piękna prostych, codziennych rzeczy.

Bardzo niecodzienne, odważne zastosowanie naturalnych materiałów, prostota i czystość form powodują, że produkty tej marki nadają unikatowego wyrazu każdemu wnętrzu! Bogata kolorystyka powoduje, że zarówno fani mocnych kolorów jak i stonowanych barw znajdą  w ofercie tej marki coś dla siebie!

GIE EL

GIE EL

Już niedługo w naszej ofercie znajdą się nowości GIE EL.  Jesteście ciekawi co tym razem przygotowała ta wyjątkowa marka? Poniżej zaspokajamy trochę Waszą ciekawość.

GIE EL

GIE EL

GIE EL

GIE EL

Jak widać marka GIE EL nie zawodzi. Oryginalność, nietypowe materiały oraz kreatywne pomysły zawsze towarzyszą tej polskiej marce wnętrzarskiej. Produkty cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce. Patrząc na kolejne kolekcje ciężko się dziwić.

Ten wyjątkowy polski design zachwyca i myślę nadal będzie to robił.

Więcej produktów w naszej ofercie zapraszamy.