//Lampy wiszące z łupka? Tak to możliwe!
Lampy wiszące z łupka

Lampy wiszące z łupka? Tak to możliwe!

Lampy wiszące z łupka! Kiedy na rynku pojawiły się wiszące lampy betonowe wydawało się, że już nic nie może nas zaskoczyć. No jak beton ma dawać światło i jak ma zawisnąć pod sufitem. Jednak to co wydawało się niemożliwe stało się możliwe. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę! Era lamp betonowych trwa do dziś. Jak się okazuje to był tylko początek szaleństwa. Dziś zaprezentujemy Wam niezwykła serię lamp wiszących – uwaga – z łupka. Tak, tak lampy ze skały stały się realne! Zapraszamy na dalszą część wpisu.

Lampy wiszące z łupka!

Łupek jest produktem naturalnym, podczas produkcji którego nie dodaje się żadnych innych środków, co zapobiega powstawaniu jakichkolwiek odpadów szkodliwych dla środowiska. Jest materiałem, który ze względu na swój osobliwy i niepowtarzalny charakter oraz fakt iż jest produktem naturalnym i całkowicie nieszkodliwym dla środowiska i natury, znajduje coraz częściej zastosowanie również na polskim rynku.

Łupek jest kamiennym pokryciem, które od stuleci wykorzystuje się do układania na dachach. Obecnie jego zastosowanie jest szersze, bo materiał ten pojawia się także na elewacjach i we wnętrzach domów. Marka Gie El postanowiła wykorzystać ten piękny naturalny materiał przy projekcie serii lamp. Czy z powodzeniem sami oceńcie.

Lampy wiszące z łupka

Lampy wiszące z łupka

Lampy wiszące z łupka

Lampy wiszące z łupka

Lampy wiszące z łupka

Jeśli te lampy przypadły Ci do gustu to zapraszamy do naszego sklepu.