//Industrialne lampy wiszące w salonie
Industrialne lampy

Industrialne lampy wiszące w salonie

Industrialne lampy wiszące w salonie mogą nadać wnętrzu naprawdę wyjątkowego charakteru! Styl industrialny charakteryzuje się występowaniem materiałów o chłodnym charakterze – betonu, cegły  i metalu. Styl ten idealnie współgra z wnętrzami przestronnymi z wysokimi oknami (loftami). Styl ten świetnie jednak wygląda nie tylko w loftach sprawdza się także w odpowiednio zaaranżowanych małych mieszkania. Dziś sprawdzimy jakie lampy industrialne sprawdzą się w salonie?

Industrialne lampy wiszące w salonie

Jeśli chcemy urządzić wnętrze w stylu industrialnym zwłaszcza o nie wielkim metrażu to dobrze postawić na biel – ścian, mebli czy podłogi. Charakteru wnętrzu pomogą nam wtedy nadać wyraziste kolory lamp. Poniżej kilka naszych propozycji.

Industrialne lampy wiszące

Industrialne lampy wiszące

Industrialne lampy

Duże, metalowe czy betonowe lampy sprawdzą się w dużych i przestronnych wnętrzach. Prosta, duża forma pozwoli postawić „kropkę nad i”w każdej aranżacji.

Ciekawy przykład lampy industrialnej, z betonu

Betonowe oprawy wiszące

industrialne lampy

industrialne lampy

industrialne lampy

Styl industrialny daje naprawdę szerokie możliwości aranżacyjne. Nietypowe dodatki czy materiały wykończeniowe pozwalają tworzyć naprawdę oryginalne wnętrza.