//Beton we wnętrzu – nieustannie zadziwia
Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu – nieustannie zadziwia

Beton we wnętrzu to ostatnimi czasami bardzo modny i popularny materiał. Obok betonowych płyt ściennych dostępne są także  betonowe dodatki jak meble, blaty, umywalki, lampy czy akcesoria dekoracyjne wykonane z betonu. Dzięki zabawie projektantów tym niegdyś nudnym materiałem powstają niezwykłe elementy  dekoracyjne. Dziś zaprezentujemy Wam kilka betonowych „cudów” wnętrzarskich.

Beton we wnętrzu – jak go przemycić do wnętrza?

Beton we wnętrzu kiedyś znienawidzony i traktowany jako nudny i ponury od jakiegoś czasu „nawiązuje” kolejne znajomości. Jest to materiał niezwykle wdzięczny, stanowi doskonałe tło choć czasem ma ambicje do być bohaterem pierwszoplanowym. Nie mamy mu tego za złe 🙂

Beton i podłoga

Kiedyś tylko w zakładach i fabrykach dziś… w sypialni. Czasem jest mało widoczny, gdyż potraktowany barwnikiem imituje np. marmur. Coraz częściej jednak podkreślamy ten materiał i pokazujemy go w całej krasie.  Najczęściej wykorzystywany oczywiście w loftach, ale pojawia się też w nowoczesnych, skandynawskich czy eklektycznych wnętrzach.

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton i ściana

Beton pięknie eksponuje się na ścianie jako porowata masa za każdym razem przybierająca inną niezwykła strukturę. Kiedyś dostępna tylko w odcieniach szarości dziś – do wyboru do koloru. Z pewnością betonowa ściana może zaskoczyć.

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

beton we wnętrzu

Beton i oświetlenie

Betonowe lampy (spory wybór tych niezwykłych lamp znajdziecie tutaj) to niezwykłe oświetlenie, które szokuje, inspiruje i podbija kolejne serca. Projektując lampy z betonu producenci inspirują kształtem i udowadniają, że każdy materiał, odpowiednio wykorzystany, może stać się podstawą do stworzenia pięknych i wyjątkowych form. Ta niezwykła kategoria lamp cieszy się ogromną popularnością nie tylko u miłośników loftów.

Betonowe lampy to cała gama kolorów i kształtów zresztą sami zobaczcie.

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton i dodatki

Beton to już nie tylko ściany czy podłogi ale także patery, figurki, donice czy meble. Brzmi niewiarygodnie? Owszem, ale efekt zaskakuje bardzo pozytywnie i ciągle zadziwia. Poniżej kilka naszych niezwykłych propozycji na przemycenie betonu do wnętrza.

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu

Beton we wnętrzu  z całą pewnością da się lubić, a sposobów na jego użycie jest cała masa. Sami zdecydujcie w jakiej formie się u Was pojawi.