//Szklane lampy w naszych wnętrzach
Szklane lampy

Szklane lampy w naszych wnętrzach

Szklane lampy we wnętrzu nie są nachalne, a jednak mają w sobie to coś co sprawia, że przykuwają wzrok. Szukając unikalnych rozwiązań oświetleniowych z pewnością warto się zatrzymać przy szklanych oprawach oświetleniowych. Ich transparentna forma przepięknie eksponuje źródło światła. Szklane lampy doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje. W tym wpisie pokażemy Wam nasze inspiracje i propozycje szklanych opraw.

Szklane lampy – ponadczasowe i uniwersalne oświetlenie

Szklane lampy nawet te proste i minimalistyczne pomimo oszczędności formy robią wrażenie i nadają aranżacji subtelnego wyrazu.

Szklane lampy

Szklane lampy

Na rynku wśród szklanych lamp znaleźć można industrialne formy, które najczęściej powstają z połączenia metalu i szkła. Takie lampy sprawdzą się nawet w surowych wnętrzach loftowych. Przezroczyste szkło nie musi być zwykłe i nudne. Kształty szklanych opraw i połączenie szkła z innymi materiałami sprawi, że lampa wyróżnia się na tle innych dodatków aranżacyjnych i staje się niepowtarzalnym akcentem aranżacji.

Szklane lampy

A co jeśli szkło połączymy z kolorem? Powstaną nietuzinkowe lampy, które nadadzą wnętrzu wyjątkowości. Jeśli chodzi o kolorowe lampy szklane to chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na przepiękne lampy marki GIE EL. Znajdziecie tu zarówno pastelowe oprawy jak i niepowtarzalne miodowe, turkusowe czy oliwkowe lampy. Zresztą zobaczcie sami na bogactwo i niepowtarzalność kolorystyczną lamp GIE EL.

Szklane lampy

Szklane lampy

Szklane lampy

Warto też zwrócić uwagę na szklane lampy stołowe. Są one doskonałym  pomysłem na uzupełnienie aranżacji w każdym stylu. Świetnie sprawdzają się jako główni aktorzy wnętrza jak i statyści. Połyskujące, kolorowe czy transparentne szklane lampy stołowe z pewnością odnajdą się w każdym wnętrzu.

Szklane lampy

Klasyczne, szklane lampy stołowe z materiałowym abażurem wyróżniają się ponadczasowych designem i dbałością o każdy detal. Dlatego z pewnością znajdą wielu zwolenników.

Warto przypomnieć zwłaszcza fanom unikatowych form, że lampy z ręcznie formowanego szkła są niepowtarzalne i żadna lampa nie ma sobie podobnych. Wszelkiego rodzaju przerysowania, bąble itp. Stanowią jej wartość i powodują, że nie znajdziemy drugiej identycznej.

Szklane lampy

Dużo więcej szklanych i niepowtarzalnych lamp znajdziecie tutaj.