//Nowości na rynku oświetleniowym.

Nowości na rynku oświetleniowym.

Nowości na rynku oświetleniowym!

Z niecierpliwością czekaliśmy na targi wnętrzarskie Maison & Objet w Paryżu. Te targi to najgorętsze wydarzenie w świecie wnętrzarskim. Do udziału w nich producenci przygotowują się bardzo długo dbając o odpowiednią ekspozycję swoich produktów. Dziś pokażemy Wam nowości proponowane przez dwie holenderskie marki. Zapraszamy 

Nowości na rynku oświetleniowym.

Marka Dutchbone zachwyca nas odkąd tylko ją odkryliśmy. Oryginalne lampy, przepiękne meble i  unikalne dodatki tej marki budzą duży zachwyt. Inspirowane różnymi zakątkami świata pozwalają przemycić do naszych wnętrz inną kulturę i nadać im unikalnego wyrazu. Nowości tej marki – wow:) Przeglądając nowości na rynku oświetleniowym z pewnością nikt nie przeoczy lamp tej marki. Zresztą zobaczcie sami.

Mosiężne lampy Dutchbone

Produkty marki Dutchbone

Stylowe lampy Dutchbone

 

Dutchbone

 

Dutchbone

Swoją klasę i poczucie dobrego smaku pokazała także marka It’s About RoMi. W ofercie tego producenta znajdziecie nie tylko nowoczesne lampy, ale także modne lampy w stylu industrialnym czy eko. Ich stoisko z pewnością zatrzyma na chwilę wszystkich spragnionych oryginalnego designu.

It's About RoMi

It's About RoMi

It's About RoMi

It's About RoMi

It's About RoMi

Niebawem więcej nowości zarówno tu jak i naszych sklepach. Pamiętajcie, aby odmienić wnętrze wcale nie trzeba kuć ścian i zrywać podłóg. Zmiana lampy czy dodatków z pewnością odmieni każdego wnętrze.