//Cleoni – oświetlenie, które zachwyca od lat

Cleoni – oświetlenie, które zachwyca od lat

Polska marka Cleoni to producent oświetlenia, który pojawił się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziś jest jednym z wiodących polskich marek oświetleniowych. W ofercie tej marki znaleźć można zarówno dekoracyjne, jak i techniczne oświetlenie. Marka Cleoni bryluje także w projektach industrialnych lamp. Co jest takiego w tej marce, że już tyle lat cieszy się ogromną popularnością wśród fanów dobrego designu? Odpowiedź na to w dzisiejszym wpisie. Zapraszamy.

Cleoni – zalety lamp tej marki

Oświetlenie Cleoni kierowane jest zarówno do obiektów prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Takie lampy muszą mieć odpowiednią jakość i wysoką estetykę wykończenia. Oprawy ze stali, drewna czy betonu zachwycają oczy nie tylko ciekawy projektem, ale właśnie starannym wykonaniem.

oświetlenie Cleoni

Nowoczesne i loftowe projekty CLEONI przykuwają uwagę i podkreślają charakter danego wnętrza. Chętnie sięgają więc po to oświetlenie projektanci w swoich najlepszych projektach.

oświetlenie cleoni

Stalowe lampy malowane są proszkowo i dostępne w szerokiej palecie barw (ok. 50 różnych kolorów do wyboru). Dodatkowo istnieje możliwość pokrycia ich powłokami złotymi, srebrnymi czy miedzianymi, które w ostatnich sezonach biją rekordy popularności.

oświetlenie Cleoni

oświetlenie Cleoni

oświetlenie Cleoni

Poza kolorem oprawy klient wybiera także kolor przewodu.

oświetlenie Cleoni

Zatem każdy, kto zdecyduje się na wybrany model dostosuje go do swoich potrzeb i upodobań.

Cleoni – kilka projektów, które nas szczególnie zachwyciły

Lampa wisząca Hayate to naszym zdaniem jeden z najlepszych projektów loftowych tej marki. Do wyboru w tej serii mamy także  plafon i kinkiet.

oświetlenie Cleoni

Seria lamp wiszących Akamet to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Kolor tej lampy wybierzesz sam:)

oświetlenie Cleoni

W ofercie tej marki znaleźć można ciekawe lampy druciane. W tej kategorii znajdziecie na przykład oryginalną lampę Amnore.

oświetlenie Cleoni

Na końcu coś z naszego kochanego betonu:) Ultranowoczesna lampa GEO zainteresuje fanów zarówno nowoczesnego jak i loftowego stylu aranżacji wnętrz.

oświetlenie Cleoni

Więcej oryginalnych projektów Cleoni w naszym sklepie – tutaj.