Lista produktów producenta: Sotto Luce

SOTTO LUCE to polski producent oświetlenia.

SOTTO LUCE to polski producent oświetlenia. Ta włoska nazwa dosłownie znaczy „pod światłem”. Ta polska marka narodziła się w roku 2007. Od samego początku zamysłem założycieli było tworzenie lamp nieskomplikowanych ale wysokiej jakości oraz nadawanie nowoczesnych form klasycznym kształtom.


Lampy Sotto Luce to lampy o surowym, ascetycznym wzornictwie ale wykonane z dbałością o każdy szczegół. Każdy szklany klosz lampy jest wykonany w całości ręcznie ze szkła sodowego.


Wzornictwo i jakość tej marki zadecydowała, że cieszy się ona dużą popularnością przede wszystkim we Francji i Szwajcarii. Charakterystyczny design lamp tej marki idealnie wpasowuje się w nowoczesny design.


To co jednak najbardziej wyróżnią tą markę to fakt, że odbiorca bierze udział w tworzeniu swojej wymarzonej lampy. Klient wybiera kolorystykę tak zewnętrznej jak i wewnętrznej strony klosza, przewodu, linek podtrzymujących konstrukcję oraz podsufitki. Firma oferuje także aplikację na urządzenia mobilne, pozwalającą na symulację wyglądu danej lampy na tle wybranego wnętrza.


To nowatorskie podejście do klienta, któremu marka oddaje możliwość współtworzenia lampy według indywidualnych potrzeb jest poza jakością i designerskim wzornictwem powodem sukcesów tej marki na skalę międzynarodową.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów